Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TOILETTEBORD, med spegel, mahogny, 1800-talets mitt, Karl Johan, låda i sargen, på ankarformad fot, höjd 142, 59x39 cm, nyckel finns
Slitage
181774
2013-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här