Toilettebord Karl Johan

Toilettebord Karl Johan
Toilettebord Karl Johan
Toilettebord Karl Johan
Toilettebord Karl Johan
Toilettebord Karl Johan
Toilettebord Karl Johan

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TOILETTEBORD, med spegel, mahogny, 1800-talets mitt, Karl Johan, låda i sargen, på ankarformad fot, höjd 142, 59x39 cm, nyckel finns

Slitage

181774

2013-04-28