Skåp och bokhyllor Börge Mogensen

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅP med BOKHYLLA, BYRÅ med BOKHYLLA, Börge Mogensen för Karl Anderson, teak, höjd 182, 136x36 resp. 186, 68x36 cm

Slitage och skador, stora skåpet med senare fotunderrede

181775

2013-05-01