Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅP med BOKHYLLA, BYRÅ med BOKHYLLA, Börge Mogensen för Karl Anderson, teak, höjd 182, 136x36 resp. 186, 68x36 cm
Slitage och skador, stora skåpet med senare fotunderrede
181775
2013-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här