Kyrass

Kyrass
Kyrass
Kyrass
Kyrass
Kyrass
Kyrass
Kyrass
Kyrass

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KYRASS, franskt, 1800-talets första hälft, bröst- och ryggstycke med mässingsnitar, insidad med krokar för foder
Proveniens: Häringe slott

Remmar saknas

181779

2013-04-25