Kyrass

Kyrass
Kyrass
Kyrass
Kyrass
Kyrass
Kyrass
Kyrass
Kyrass
Kyrass
Kyrass
Kyrass
Kyrass
Kyrass
Kyrass
Kyrass
Kyrass

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KYRASS, franskt, 1800-tal, förr officer, bröst och ryggstycke, märkt manufacture de Klingentahl 1833
Proveniens: Häringe slott

181781

2013-04-25