Figuriner i porslin
Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
FIGURINER, 1 par, porslin, Kina, sent 1800-tal, föreställande Guanyin, med mässingsunderrede, tidigare bordslampor, höjd med sockel och figurin, höjd 51 cm
Skador, tidigare bordslampor
181783
2013-04-26