Leo Janis Brieditis oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JANIS BRIEDITIS, Leo (Lettland/Sverige, 1922-2007): Kustbild, signerad Leo Janis, olja på duk, 63x85 cm

181797

2013-05-01