Pardörrar 1800-tal
2013-04-29
181803
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PARDÖRRAR, 1800-tal, delvis färgat glas, höjd 208, totalbredd 128 cm
Skador, 1 glas saknas, några med sprickor