Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CHIFFONJÉ, 1800-tal, senempire, almfanér, inredd med lådor samt lådimiterat skåp, höjd 134, 113x49 cm. nycklar finns
Skador, fanérskador
181807
2013-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här