Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKÄNK, 1800-talets första hälft, polykromt bemålad, höjd 102, 125x42 cm
Draghandtag saknas, fotavslut med skador
181813
2013-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här