Klubbat för:
7 400 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
SKÄNK, 1800-talets första hälft, polykromt bemålad, höjd 102, 125x42 cm
Zustandsbeschreibung
Draghandtag saknas, fotavslut med skador
181813
2013-04-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner