Ansis Artums oljemålning

Ansis Artums oljemålning
Ansis Artums oljemålning
Ansis Artums oljemålning
Ansis Artums oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ARTUMS, Ansis (Lettland,1908-1997): Vårflod, signerad och daterad Artums-82, olja på duk, 64x80,5 cm

181815

2013-05-01