Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TALLRIKAR, 2 st, SKÅLFAT, UPPLÄGGNINGSFAT, 1 par, bladformade, porslin, Kina, 1800-tal, skålfatets diameter 23 cm
En tallrik med nagg
181826
2013-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här