Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
TALLRIKAR, 2 st, SKÅLFAT, UPPLÄGGNINGSFAT, 1 par, bladformade, porslin, Kina, 1800-tal, skålfatets diameter 23 cm
Zustandsbeschreibung
En tallrik med nagg
181826
2013-04-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner