Rudolfs Pinnis oljemålning

Rudolfs Pinnis oljemålning
Rudolfs Pinnis oljemålning
Rudolfs Pinnis oljemålning
Rudolfs Pinnis oljemålning
Rudolfs Pinnis oljemålning
Rudolfs Pinnis oljemålning

Klubbat för:

36 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

PINNIS, Rudolfs (Lettland,1902-1992): Trädstammar, signerad och daterad R Pinnis IX.72 Paris, olja på pannå, 118x83 cm

Smärre krackeleringar, smärre lagning (möjligen)

181871

2013-05-01