Olof Hermelin oljemålning

Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

HERMELIN, Olof (1827-1913): "Höbergsel på Långängen", signerad O. Hermelin, olja på duk, 55x81 cm

Krackeleringar

181880

2013-04-26