Filip Månsson oljemålning

Filip Månsson oljemålning
Filip Månsson oljemålning
Filip Månsson oljemålning
Filip Månsson oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MÅNSSON, Filip (1864-1933): Vårlandskap, signerad och daterad Filip Månsson 1898, olja på duk, 79x109 cm

Rispor

181886

2013-04-30