Corneille mobil skulptur i bemålat trä

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CORNEILLE (Holland 1922 - 2010): Kvinna med katt och fågel, mobil skulptur
signerad, daterad och numrerad Corneille 2004,5/160, bemålat trä, höjd 73 cm

181896

2013-04-26