Ansis Artums oljemålning

Ansis Artums oljemålning
Ansis Artums oljemålning
Ansis Artums oljemålning
Ansis Artums oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARTUMS, Ansis (Lettland,1908-1997): Vårlandskap med hus, signerad och daterad Artums-63, olja på duk, 72x91 cm

Krackeleringar

181897

2013-05-01