Golvurna Kina 1900-tal
2013-04-26
181898
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVURNA, Kina, 1900-tal, underglasyrblått mot celadonbotten, höjd 60 cm
Botten med lagning