Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKULPTUR, keramik, liggande gäspande kvinna, oidentifierad konstnär, längd 67 cm
Lagningar, slitage
181908
2013-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här