Karlis Neilis oljemålning

Karlis Neilis oljemålning
Karlis Neilis oljemålning
Karlis Neilis oljemålning
Karlis Neilis oljemålning
Karlis Neilis oljemålning
Karlis Neilis oljemålning

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

NEILIS, Karlis (Lettland/Österrike, 1906-1991): Gårdsexteriör, signerad och daterad K Neilis -74, olja på duk, 87x114 cm

181910

2013-05-01