Flintlåsgevär

Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FLINTLÅSGEVÄR, svenskt, 1700-tal, helstock i björk, längd 127 cm

Korrosion, kolvbräcka, skador och lagningar

181912

2013-04-25