Stolar sengustaviansk stil

Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 1 par, sengustaviansk stil, stoppade sitsar, dekor i form av bladstav samt gripar, delvis bronserade samt vitmålade, bladhölstrade ben

Slitage, skador, en med avslaget ryggstöd

181914

2013-04-29