Janis Kalmite akvarell

Janis Kalmite akvarell
Janis Kalmite akvarell
Janis Kalmite akvarell
Janis Kalmite akvarell

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KALMITE, Janis (Lettland/USA, 1906-1996): Landskap, signerad Kalmite, akvarell på papper, 16x26,5 cm

Smärre reva

181926

2013-05-01