Lennart Glemme etsning

Lennart Glemme etsning
Lennart Glemme etsning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GLEMME, Lennart (född 1927): Motiv från Stockholm mot Riddarhuset, signerad och daterad 1962, etsning, 121/310, 28x47 cm

181960

2013-04-26