Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARTUMS, Ansis (Lettland,1908-1997): Stilleben, signerad och daterad Artums-68, olja på duk, 80x99 cm
181994
2013-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här