Ansis Artums oljemålning

Ansis Artums oljemålning
Ansis Artums oljemålning
Ansis Artums oljemålning
Ansis Artums oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARTUMS, Ansis (Lettland,1908-1997): Stilleben, signerad och daterad Artums-68, olja på duk, 80x99 cm

181994

2013-05-01