Sven X:et Erixon

Sven X:et Erixon
Sven X:et Erixon

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): "Dansbanan Tumba", signerad X:et, numrerad 109/360, 53x64 cm

181995

2013-04-27