Stefan Hedström oljemålning

Stefan Hedström oljemålning
Stefan Hedström oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HEDSTRÖM, Stefan (född 1959): "Blå Kvinnan", signerad och daterad Hedström -98, olja på duk, 67x50 cm

182006

2013-04-27