Kärl och askos

Kärl och askos
Kärl och askos
Kärl och askos
Kärl och askos
Kärl och askos
Kärl och askos
Kärl och askos
Kärl och askos
Kärl och askos
Kärl och askos
Kärl och askos
Kärl och askos

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KÄRL, ASKOS, lergods, höjd 7-9 cm

Askosen med omfattande lagningar, nagg och slitage

182015

2013-04-27