Kylix hellenistisk

Kylix hellenistisk
Kylix hellenistisk
Kylix hellenistisk
Kylix hellenistisk
Kylix hellenistisk
Kylix hellenistisk

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KYLIX, vinkopp, hellenistisk, höjd 9, bredd 23 cm

Skador och lagningar

182019

2013-04-27