Vinkoppar hellenistiska

Vinkoppar hellenistiska
Vinkoppar hellenistiska
Vinkoppar hellenistiska
Vinkoppar hellenistiska
Vinkoppar hellenistiska
Vinkoppar hellenistiska
Vinkoppar hellenistiska
Vinkoppar hellenistiska
Vinkoppar hellenistiska
Vinkoppar hellenistiska

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VINKOPPAR, 2 st, hellenistiska, lergods, höjd 7 cm vardera

Skador och omfattande lagningar

182020

2013-04-27