Herrfickur 14 k guld
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HERRFICKUR med savonettboett, 14 k guld, total vikt ca 108 g, diameter ca 5,5 cm, HERRFICKUR, spindelgång, diameter ca 5,5 cm
Guldur saknar glas, visare och ring, urtavla med skada, bucklor, ur med spindelgång saknar baksida, skador på urtavla
182021
2013-04-27