Herrfickur 14 k guld

Herrfickur 14 k guld
Herrfickur 14 k guld
Herrfickur 14 k guld
Herrfickur 14 k guld
Herrfickur 14 k guld
Herrfickur 14 k guld

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HERRFICKUR med savonettboett, 14 k guld, total vikt ca 108 g, diameter ca 5,5 cm, HERRFICKUR, spindelgång, diameter ca 5,5 cm

Guldur saknar glas, visare och ring, urtavla med skada, bucklor, ur med spindelgång saknar baksida, skador på urtavla

182021

2013-04-27