Konsolbord i barockstil
2013-04-30
182022
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KONSOLBORD, barockstil, delvis träskuren och förgylld dekor, höjd 106, 63x140 cm
Skador, omarbetat