Konsolbord i barockstil

Konsolbord i barockstil
Konsolbord i barockstil
Konsolbord i barockstil
Konsolbord i barockstil
Konsolbord i barockstil
Konsolbord i barockstil
Konsolbord i barockstil
Konsolbord i barockstil
Konsolbord i barockstil
Konsolbord i barockstil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONSOLBORD, barockstil, delvis träskuren och förgylld dekor, höjd 106, 63x140 cm

Skador, omarbetat

182022

2013-04-30