Gravfigurin lergods

Gravfigurin lergods
Gravfigurin lergods
Gravfigurin lergods
Gravfigurin lergods
Gravfigurin lergods
Gravfigurin lergods
Gravfigurin lergods
Gravfigurin lergods
Gravfigurin lergods
Gravfigurin lergods

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRAVFIGURIN, lergods, bemålad, höjd 23 cm, på ställning
Proveniens: Inköpt hos Antik West

Huvudet lagat, ytskador

182023

2013-04-27