Dosor i silver och emalj
2013-04-27
182026
| Klubbat belopp | 4 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DOSOR, 2 st., silver, en rund med ljusblå guillocherad emalj, diameter 4,5 cm resp. rektangulär med royalblå emalj, längd 9 cm, total vikt ca 163 g
Emaljskador, repor