Dosor i silver och emalj

Dosor i silver och emalj
Dosor i silver och emalj
Dosor i silver och emalj
Dosor i silver och emalj
Dosor i silver och emalj
Dosor i silver och emalj
Dosor i silver och emalj
Dosor i silver och emalj

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOSOR, 2 st., silver, en rund med ljusblå guillocherad emalj, diameter 4,5 cm resp. rektangulär med royalblå emalj, längd 9 cm, total vikt ca 163 g

Emaljskador, repor

182026

2013-04-27