Alexander Clemens Wetterling
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
WETTERLING, Alexander Clemens (1796-1858): tillskriven, Interiör med figurscen, signerad och daterad Wetterlind 1838?, olja på duk, ca 34x42 cm
Krackelyr, smärre färgbortfall vid höger nedre hörn
182056
2013-04-28