Skåp barock

Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, barock, 2-delat, betsat trä, skuren dekor, höjd ca 215, 121x70 cm, nycklar finns

Kompletterat, skador, slitage

182060

2013-04-30