Janis Kalmite oljemålning

Janis Kalmite oljemålning
Janis Kalmite oljemålning
Janis Kalmite oljemålning
Janis Kalmite oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KALMITE, Janis (Lettland/USA 1906-1996): Landskap, signerad Kalmite, olja på pannå, 29x39 cm

182063

2013-05-01