Ansis Artums oljemålning

Ansis Artums oljemålning
Ansis Artums oljemålning
Ansis Artums oljemålning
Ansis Artums oljemålning

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARTUMS, Ansis (Lettland,1908-1997): Högsommar-gårdsexteriör, signerad och daterad Artums-71, olja på duk, 80x98 cm

182067

2013-05-01