Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
NEILIS, Karlis (Lettland/Österrike, 1906-1991): Komposition med kvinnoansikte , signerad K Neilis, olja på duk, 114x87 cm
182083
2013-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här