Böhmiska bägare

Böhmiska bägare
Böhmiska bägare
Böhmiska bägare
Böhmiska bägare
Böhmiska bägare
Böhmiska bägare

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BÄGARE, 3 st., Böhmen 1860-70-tal, höjd 11 - 11,5 cm

Mindre mynningsnagg, förgyllningen något sliten

182086

2013-04-29