Fiol

Fiol
Fiol
Fiol
Fiol

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIOL med stråke, etikettmärkt A Egidius Klotz, i låda, längd ca 60 cm

Bruksslitage repor

182118

2013-04-27