Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CHIFFONJÉ, 1800-talets slut, fanérad i masurbjörk, höjd 123, 111x53 cm
Blekt, fanérskador, lös listdel medföljer, luckan kärvar
182124
2013-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här