Chiffonjé 1800-talets slut

Chiffonjé 1800-talets slut
Chiffonjé 1800-talets slut
Chiffonjé 1800-talets slut
Chiffonjé 1800-talets slut
Chiffonjé 1800-talets slut
Chiffonjé 1800-talets slut
Chiffonjé 1800-talets slut
Chiffonjé 1800-talets slut
Chiffonjé 1800-talets slut
Chiffonjé 1800-talets slut

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CHIFFONJÉ, 1800-talets slut, fanérad i masurbjörk, höjd 123, 111x53 cm

Blekt, fanérskador, lös listdel medföljer, luckan kärvar

182124

2013-04-30