Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Flickporträtt, olja på duk, 53x44 cm
182125
2013-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här