Oljemålning porträtt

Oljemålning porträtt
Oljemålning porträtt
Oljemålning porträtt
Oljemålning porträtt

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Flickporträtt, olja på duk, 53x44 cm

182125

2013-04-28