Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
BAERTLING Olle (1911-1981): Hamnbild, signerad och daterad 47?, olja på duk, 79x58 cm
182128
2013-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här