Ilkka Pärni oljemålning

Ilkka Pärni oljemålning
Ilkka Pärni oljemålning
Ilkka Pärni oljemålning
Ilkka Pärni oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PÄRNI, Ilkka (född 1959): Geometrisk komposition, signerad och daterad a tergo -06, akryl på duk, 46x38 cm, oramad

182131

2013-04-28