Skulptur putto

Skulptur putto
Skulptur putto
Skulptur putto
Skulptur putto
Skulptur putto
Skulptur putto
Skulptur putto
Skulptur putto
Skulptur putto
Skulptur putto
Skulptur putto
Skulptur putto

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 800 SEK

SKULPTUR/DEKORELEMENT, sannolikt 1800-tal, skuret betsat trä, i form av putto hållandes rocailledekor, höjd ca 52 cm

Sprickor, skador

182137

2013-04-28