Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SOFFA, 1700-talets andra hälft, gustavianskt stockholmsarbete, skuren dekor i form av flätband, kannelerade bronserade ben, vitmålad, längd 232 cm
Senare bemålning, en karm med lagning
182147
2013-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här